Solveig Pripp bronsskulptur

Solveig Pripp bronsskulptur
Solveig Pripp bronsskulptur
Solveig Pripp bronsskulptur
Solveig Pripp bronsskulptur
Solveig Pripp bronsskulptur
Solveig Pripp bronsskulptur
Solveig Pripp bronsskulptur
Solveig Pripp bronsskulptur

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLVEIG PRIPP (född 1929) Skulptur, sittande flicka, signerad och daterad S Pripp -87, patinerad brons, höjd ca 17,5 cm

714659

2019-12-16