Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, "Les Arcs" design Charlotte Perriand, Frankrike 1960-tal, kromade stålrör och läder.
HISTORIK: Modellen fromgiven till hotell Les Arcs i Savojen, Frankrike
Slitage, skada
714675
2019-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här