Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL, "Les Arcs" design Charlotte Perriand, Frankrike 1960-tal, kromade stålrör och läder.
HISTORIK: Modellen fromgiven till hotell Les Arcs i Savojen, Frankrike

Slitage, skada

714675

2019-12-16