Curry Melin

Curry Melin
Curry Melin
Curry Melin
Curry Melin
Curry Melin
Curry Melin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURRY MELIN (1923-2005): Geometrisk komposition, signerad och daterad Curry melin -83, olja på duk, ca 50x70 cm

Någon smärre repa. Smärre fläckar.

714676

2019-12-16