Grammofon

Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon
Grammofon

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAMMOFON, 1900-talets första hälft, fodral i ek, höjd ca 29, 40x40 cm, vev medföljer

Slitage

714678

2019-12-16