Viola Gråsten

Viola Gråsten
Viola Gråsten
Viola Gråsten
Viola Gråsten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIOLA GRÅSTEN, matta, NK:s textilkammare, 1950/60-tal, rya, ca 190x140 cm

Slitage

714693

2019-12-20