Karmstol 1940/50-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1940/50-tal, svart stomme, sits samt rygg klädd i turkosfärgad galon, ryggen med hake för montering av lampa, bredd ca 57, sitthöjd ca 47 cm
Åldersrelaterad slitage, smärre missfärgning på rygg, lagning undertill
714698
2019-12-18