Karmstol 1940/50-tal

Karmstol 1940/50-tal
Karmstol 1940/50-tal
Karmstol 1940/50-tal
Karmstol 1940/50-tal
Karmstol 1940/50-tal
Karmstol 1940/50-tal
Karmstol 1940/50-tal
Karmstol 1940/50-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1940/50-tal, svart stomme, sits samt rygg klädd i turkosfärgad galon, ryggen med hake för montering av lampa, bredd ca 57, sitthöjd ca 47 cm

Åldersrelaterad slitage, smärre missfärgning på rygg, lagning undertill

714698

2019-12-18