Ferd. Lundquist 4 stolar

Ferd. Lundquist 4 stolar
Ferd. Lundquist 4 stolar
Ferd. Lundquist 4 stolar
Ferd. Lundquist 4 stolar
Ferd. Lundquist 4 stolar
Ferd. Lundquist 4 stolar
Ferd. Lundquist 4 stolar
Ferd. Lundquist 4 stolar
Ferd. Lundquist 4 stolar
Ferd. Lundquist 4 stolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FERD. LUNDQUIST & Co, 4 stolar, 1900-talets första hälft, betsat lövtrå, sitser klädda i rändigt tyg, brickmärkta Ferd. Lundquist, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, märken, repor

714705

2019-12-18