Lampbord 1950-60-tal
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPA/ LAMPBORD, 1950-60-tal, benställning av svartlackerat stål och mässing, njurformad skiva fanerad med teak, två reglerbara armar av mässing med skärmar i ljus textil, fot i metall, höjd ca 132 cm
Bruksslitage, skärmar med skador,
714710
2019-12-16