Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BLOMBORD med hylla, 1900-tal, koppar och trä, höjd ca 61 cm, diameter ca 47 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage/skador, fläckar
714711
2019-12-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner