Blombord / sidobord

Blombord / sidobord
Blombord / sidobord
Blombord / sidobord
Blombord / sidobord
Blombord / sidobord
Blombord / sidobord

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BLOMBORD med hylla, 1900-tal, koppar och trä, höjd ca 61 cm, diameter ca 47 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage/skador, fläckar

714711

2019-12-16