Barbro Bäckström relieffskulptur

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Händer, monogramsignerad och daterad BB 78. numrerad 141/650, mässing, monterad på svartlackerad mdf skiva, ca 24x28 cm

714718

2019-12-16