Barbro Bäckström relieffskulptur
2019-12-16
714718
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): Händer, monogramsignerad och daterad BB 78. numrerad 141/650, mässing, monterad på svartlackerad mdf skiva, ca 24x28 cm