Anders Zorn litografier

Anders Zorn litografier
Anders Zorn litografier
Anders Zorn litografier
Anders Zorn litografier
Anders Zorn litografier
Anders Zorn litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS ZORN, efter, mapp med 12 litografier, reprofuktioner efter etsningar, Bengtsons lito, bladmått ca 44x29 cm

Mapp med kraftigt slitage

714724

2019-12-16