Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
200 EUR
PENTTI KOIVIKKO (född 1944) "Domherrar", signerad samt a tergo daterad -83, olja på pannå, 30x24 cm
714758
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här