Pentti Koivikko oljemålning

Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning
Pentti Koivikko oljemålning

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

PENTTI KOIVIKKO (född 1944) "Domherrar", signerad samt a tergo daterad -83, olja på pannå, 30x24 cm

714758

2019-12-29