Juhani Palmu oljemålning

Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

250 EUR

JUHANI PALMU (född 1944) Höst, signerad, olja på duk, 28x43 cm

714759

2019-12-29