Lasse Marttinen oljemålning

Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning
Lasse Marttinen oljemålning

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

LASSE MARTTINEN (1926-2007) Skogsglänta, signerad samt daterad -79, olja på duk, 50x40 cm

714762

2019-12-29