Väinö Hämäläinen oljemålning

Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning
Väinö Hämäläinen oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

400 EUR

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN (1876-1940) Sommarvy med flicka, signerad samt daterad -28 samt märkt Kellosalmi, olja på duk, 61x50 cm

714763

2019-12-29