Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
RING, gammalslipad diamant ca 0,20 ct, turkoser, pärla, 14K guld, storlek 17,5, vikt ca 2,5 g.
Slitage och skador, en pärla saknas.
714769
2019-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här