Anton Lindforss oljemålning

Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning
Anton Lindforss oljemålning

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

ANTON LINDFORSS (1890-1943) Sommarskog, signerad samt daterad -40, olja på duk, 55x49 cm

714772

2019-12-29