Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JENS JUUL EILERSEN, fåtölj m. pall, 2000-tal, Eilersen, sitthöjd ca 43, bredd 82, rygghöjd 93, djup 92 cm
Bruksslitage, smärre smuts
714781
2019-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här