Jens Juul Eilersen fåtölj m. pall

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

JENS JUUL EILERSEN, fåtölj m. pall, 2000-tal, Eilersen, sitthöjd ca 43, bredd 82, rygghöjd 93, djup 92 cm

Bruksslitage, smärre smuts

714781

2019-12-18