Unto Kaipainen oljemålning

Unto Kaipainen oljemålning
Unto Kaipainen oljemålning
Unto Kaipainen oljemålning
Unto Kaipainen oljemålning
Unto Kaipainen oljemålning
Unto Kaipainen oljemålning

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

UNTO KAIPAINEN (1906-1971) Strandboda, signerad samt daterad 1930, olja på duk, 55x45 cm

714783

2019-12-29