Ali Munsterhjelm oljemålning

Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning
Ali Munsterhjelm oljemålning

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

ALI MUNSTERHJELM (1873-1944) Hamnen i Rotterdam, signerad samt märkt Rotterdam och daterad -30, olja på duk, 50x65 cm

714786

2019-12-29