Marcus Collin pastell

Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell

Klubbat för:

40 EUR

Utropspris

150 EUR

MARCUS COLLIN (1882-1966) man i pälskrage, signerad samt daterad -51, pastell, 31x23 cm

714790

2019-12-29