Torger Enckell oljemålning

Torger Enckell oljemålning
Torger Enckell oljemålning
Torger Enckell oljemålning
Torger Enckell oljemålning
Torger Enckell oljemålning
Torger Enckell oljemålning

Klubbat för:

120 EUR

Arviointi

250 EUR

Kuvaus

TORGER ENCKELL (1901-1991) Solnedgång, signerad samt daterad -58, olja på duk, 38x46 cm

Kuntoraportti

714792

Päivämäärä:

2019-12-29