Torger Enckell oljemålning
Klubbat för:
120 EUR
Arviointi
250 EUR
Kuvaus
TORGER ENCKELL (1901-1991) Solnedgång, signerad samt daterad -58, olja på duk, 38x46 cm
Kuntoraportti
714792
Päivämäärä:
2019-12-29