Spegel med konsol John Lundmark
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN LUNDMARK, spegel med konsolbord, bordet med stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, bronserad dekor, stämplad John Lundmark, konsol, höjd 52x61, spegelns mått 100x46 cm
Smärre slitage.
714798
2019-12-17