Fåtölj Bröderna Andersson samt sidobord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj, 1960-tal, stomme i massiv palisander, lösa sittplymåer klädda mönstrat tyg, sitthöjd ca 43 cm, sidobord medföljer CITES-intyg medföljer
Smärre slitage och skrapmärken på fåtölj, klädsel med fläckar och hål.
714836
2019-12-18