Fåtölj Bröderna Andersson samt sidobord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRÖDERNA ANDERSSON, fåtölj, 1960-tal, stomme i massiv palisander, lösa sittplymåer klädda mönstrat tyg, sitthöjd ca 43 cm, sidobord medföljer CITES-intyg medföljer

Smärre slitage och skrapmärken på fåtölj, klädsel med fläckar och hål.

714836

2019-12-18