Carl Malmsten matgrupp i ek
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL MALMSTEN, matgrupp, 5 dlr, omkring 1950-tal, ek, bestående av 1 matbord samt 4 stolar, stolar med textilklädsel i rombmönster i gräddvitt och beige, höjd på bord ca 74, diamater 110 samt medföljer 2 iläggsskivor á 55 cm, total längd med ilägg ca 220 cm
Bruksslitage
714840
2019-12-18