Carl Malmsten matgrupp i ek

Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek
Carl Malmsten matgrupp i ek

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, matgrupp, 5 dlr, omkring 1950-tal, ek, bestående av 1 matbord samt 4 stolar, stolar med textilklädsel i rombmönster i gräddvitt och beige, höjd på bord ca 74, diamater 110 samt medföljer 2 iläggsskivor á 55 cm, total längd med ilägg ca 220 cm

Bruksslitage

714840

2019-12-18