Rhodesian ridgeback figurin Italien

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FIGURIN, Rhodesian ridgeback, keramik, 1900-talets senare del, stämplad "Ceramiche Artistiche Tigrotto, Made in Italy", höjd ca 70 cm

Mindre nagg under ett öga

714861

2019-12-17