Ljuskrona empire-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, empire-stil, omkring 1950/60-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, 6 ljusarmar, piggbotten, höjd ca 66, diamater ca 40 dm
Medföljer lösa prismor, mindre nagg kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
714879
2019-12-18