Ljuskrona empire-stil

Ljuskrona empire-stil
Ljuskrona empire-stil
Ljuskrona empire-stil
Ljuskrona empire-stil
Ljuskrona empire-stil
Ljuskrona empire-stil
Ljuskrona empire-stil
Ljuskrona empire-stil
Ljuskrona empire-stil
Ljuskrona empire-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, empire-stil, omkring 1950/60-tal, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, 6 ljusarmar, piggbotten, höjd ca 66, diamater ca 40 dm

Medföljer lösa prismor, mindre nagg kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

714879

2019-12-18