CORNEILLE färglitografi

 CORNEILLE färglitografi
 CORNEILLE färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): ur "Aida Hohhame a Verdi" signerad och daterad Corneille -86, numrerad 39/75, färglitografi, ca 66x50 cm

714895

2019-12-17