Juhani Palmu oljemålning

Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning

Klubbat för:

580 EUR

400 EUR

JUHANI PALMU (född 1944) Töväder i gamla stan, signerad samt daterad -78, olja på pannå, 50x90 cm

714913

2019-12-29