Veikko Vionoja litografi

Veikko Vionoja litografi
Veikko Vionoja litografi
Veikko Vionoja litografi
Veikko Vionoja litografi
Veikko Vionoja litografi
Veikko Vionoja litografi

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

VEIKKO VIONOJA (1909-2001) kvarn, signerad samt daterad -85, litografi, VIII/XXV, 37x56 cm

714918

2019-12-29