Yrjö Eedelmann glas

Yrjö Eedelmann glas
Yrjö Eedelmann glas
Yrjö Eedelmann glas
Yrjö Eedelmann glas
Yrjö Eedelmann glas
Yrjö Eedelmann glas
Yrjö Eedelmann glas
Yrjö Eedelmann glas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): (4) vinglas, märkta Steninge, signerade, daterade 2001 samt numrerade i en upplaga på 999

714926

2019-12-18