Bälten silver

Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver
Bälten silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄLTEN, silver, 2 st, längd ca 93 cm vardera, stämplade, sannolikt Kina, 1900-talets mitt, total vikt 525 gram

Smärre slitage

714929

2019-12-18