Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
200 EUR
NANNY STILL, vas, "Saturnus", signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy, ljusblått/lilaskiftande (neodym) glas, 1960-tal, diameter 14 cm.
714935
2019-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här