Nanny Still Saturnus

Nanny Still Saturnus
Nanny Still Saturnus
Nanny Still Saturnus
Nanny Still Saturnus
Nanny Still Saturnus
Nanny Still Saturnus
Nanny Still Saturnus
Nanny Still Saturnus

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

200 EUR

NANNY STILL, vas, "Saturnus", signerad Nanny Still Riihimäen Lasi Oy, ljusblått/lilaskiftande (neodym) glas, 1960-tal, diameter 14 cm.

714935

2019-12-17