Tadashi Nakayama

Tadashi Nakayama
Tadashi Nakayama
Tadashi Nakayama
Tadashi Nakayama

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TADASHI NAKAYAMA (Japan, 1927-2014): "Blazing Mane B", signerad och daterad Tadashi Nakayama 1985, 30/85, träsnitt, ca 88x58 cm

Proveniens: Galleri Börjesson

714950

2019-12-18