Lisa Larson tomtemor och tomtefar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), ljustakar/figuriner, 1 par, stengods, K-studio, Gustavsberg, tomtemor och tomtefar, delvis glaserade i rött, grönt, gult, brunt och vitt samt grått, signerade samt daterade Lisa L. -96, K-studion Gustavsberg, med ljushållare, höjd ca 19 cm
Obetydligt slitage
714955
2019-12-18