Johannes Gebhard oljemålning

Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning
Johannes Gebhard oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

JOHANNES GEBHARD (1894-1976) Vårvinter, signerad samt daterad -52, olja på duk, 46x55 cm

714958

2019-12-29