Ester Helenius gouache

Ester Helenius gouache
Ester Helenius gouache
Ester Helenius gouache
Ester Helenius gouache
Ester Helenius gouache
Ester Helenius gouache
Ester Helenius gouache
Ester Helenius gouache

Klubbat för:

340 EUR

Utropspris

400 EUR

ESTER HELENIUS (1875-1955) Skärgårdspojke (Lamppenius pojke från Pitkäpaasi), signerad samt daterad 1908, gouache, 30x25 cm

714964

2019-12-29