Tuomas Mäntynen oljemålning

Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning
Tuomas Mäntynen oljemålning

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

TUOMAS MÄNTYNEN (1932-) "Cirkus 1", signerad samt daterad -90, olja på duk, 80x100 cm

714965

2019-12-29