Mauri Favén akvarell

Mauri Favén akvarell
Mauri Favén akvarell
Mauri Favén akvarell
Mauri Favén akvarell
Mauri Favén akvarell
Mauri Favén akvarell
Mauri Favén akvarell
Mauri Favén akvarell

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

MAURI FAVÉN (1920-2006) Höst, signerad samt daterad -57, akvarell, 37x26 cm

714970

2019-12-29