Ulla Malm oljemålning

Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning
Ulla Malm oljemålning

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

250 EUR

ULLA MALM (1930-2009) "Suvi", signerad, olja på pannå, 40x37 cm

714971

2019-12-29