Rolf Sandqvist etsning

Rolf Sandqvist etsning
Rolf Sandqvist etsning
Rolf Sandqvist etsning
Rolf Sandqvist etsning
Rolf Sandqvist etsning
Rolf Sandqvist etsning
Rolf Sandqvist etsning
Rolf Sandqvist etsning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

ROLF SANDQVIST (1919-1994) Vintergård, signerad samt daterad -46, etsning, 90/100, 20,5x17 cm

714973

2019-12-29