Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, triangulärt med rundade sidor och organiskt formad underhylla, fanerat i valnöt, ben i betsad bok, 1940-tal, Sverige, höjd 55,5, ca 80 x 80 cm
714980
2019-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här