Sven X:et Erixon färglitografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): (5) mapp "Carmen", signerade och daterade -54, Sven Erixon, numrerad XLI / L, ca 40x44 cm vardera

714982

2019-12-17