Oljemålning Bertil Berntsson

Oljemålning Bertil Berntsson
Oljemålning Bertil Berntsson
Oljemålning Bertil Berntsson
Oljemålning Bertil Berntsson
Oljemålning Bertil Berntsson
Oljemålning Bertil Berntsson
Oljemålning Bertil Berntsson
Oljemålning Bertil Berntsson

Klubbat för:

18 000 SEK

3 000 SEK

BERTIL BERNTSSON (1921-2002), komposition, signerad och daterad Bertil Berntsson 68, olja på duk, ca 170 x 138 cm

Fläckar, mindre färgbortfall, krackeleringar, retuscher, tryckmärken

714991

2019-12-22