Klubbat för:
18 000 SEK
3 000 SEK
BERTIL BERNTSSON (1921-2002), komposition, signerad och daterad Bertil Berntsson 68, olja på duk, ca 170 x 138 cm
Fläckar, mindre färgbortfall, krackeleringar, retuscher, tryckmärken
714991
2019-12-22