Ringar 18 k guld
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RINGAR, 3 st., 18 k guld, varav en med 5 småbriljanter, stämplad Heribert Engelbert, Stockholm 1988 resp. med syntetisk fantasislipad grön sten, stämplad Holms Juv & Guldsm AB, H Bjerring, Karlskrona 1943, ringstorlekar 16-16,5 mm, vikt ca 8,1 g
Grön sten med hack och slitage
714992
2019-12-20